Mystim – tema sõrmus hertsog harjas 48mm

44,80 

Kvaliteetne kukerõngas 100% kirurgilisest roostevabast terasest ruudukujulisena.

Tarne 1-3 päeva

Mystim - tema sõrmus hertsog harjas 48mm 44,80 

Tasuta tarne ostudele alates 50€.

  • Kiire ja lihtne ostu vormistus
  • Pakendame diskreetselt
  • Võimalik maksta osade kaupa
Kiire tarne

95% tellimustest jõuab kliendini 1-3 päevaga.​

Kvaliteetne kukerõngas 100% kirurgilisest roostevabast terasest ruudukujulisena.

Mystim kukerõngad, mis on valmistatud 100% kirurgilisest roostevabast terasest, ei ole lihtsalt erootilised ehted. Samuti võivad need aidata teil kauem ja intensiivsemalt seksida.

Ärge kunagi pange kuklarõngast erekteerunud peenisele. Alustuseks torgake ettevaatlikult üks munand korraga sisse ja sisestage seejärel peenis rõngasse. Ärge kunagi kandke kukerõngast kauem kui 30–35 minutit ja eemaldage rõngas alati õrnalt, kui vaja, kasutades määrdeainet.

Õige suuruse leidmine on ülioluline, et tagada oma kukerõnga parimad tulemused: kui rõngas on liiga suur, ei tee see trikki või võib isegi maha kukkuda. Teisest küljest, kui valisite sõrmuse, mis on liiga väike, võib see põhjustada meditsiinilisi probleeme. Seetõttu kindlustage alati, et teie riistapuu sobiks tihedalt, kuid ei oleks igal ajal ebameeldiv ega valus.

Õige suuruse saate mõõta, mähkides munandite ja peenise ümber mitteelastse riba tüki, nii et riba otsad kohtuvad teie peenise peal, keha lähedal. Tõmmake bänd pingule, nii et see tunneks end endiselt mugavalt. Märkige riba mõlemalt poolt, kus otsad kohtuvad, ja mõõtke pikkus millimeetrites. Nüüd jagage see pikkus pii-ga (3.14), et teada saada oma läbimõõt. Soovitame seda mõõtmist korrata mõnel päeval ja erinevatel päevadel, sest võib esineda loomulikke kõikumisi. Palun – eriti kui olete kukerõngaste osas uus – vali kahtluse korral alati suurem läbimõõt.

Laius: 1,5 cm

Lisainfo

Kaal0,2 kg
Mõõtmed0,1 × 0,1 × 0,06 cm
Brand